Skip links

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım ile Sizi etkileyen, kullanıcıları cezbetmek ve işinizi öne çıkarmak için özel olarak tasarlanmış bir web sitesi mi istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Web tasarım hizmetlerimizle dijital varlığınızı güçlendirecek, kullanıcı deneyimini optimize edecek ve online varlığınızı en üst düzeye çıkaracak çözümler sunuyoruz.

Web Tasarım hizmeti dijital dünyanın temelini oluşturan ve sizi adım adım hedef kitlenize ulaştıracak merkez noktadır. Tabi bu noktada markanız adına belirlediğiniz gelecek hedeflerin büyüklüğü ve web sitesine bakış açınız önemli bir rol sahibidir. Bizler sizin dijitaldeki potansiyeli görmenize ve ön yargılarınızı kırmak adına çalışan kreatif yaşamı benimsemiş dijital uzmanlardan oluşan bir ekibiz.

html sss kodu

UI/UX Özgün Tasarım

Marka kimliğinizi yansıtan, kullanıcı dostu ve etkileyici tasarımlarla web sitenizi öne çıkarıyoruz.

Responsive Mobil Tasarım

Mobil cihazlar için optimize edilmiş, uyumlu ve kullanıcı dostu tasarımlarla potansiyel müşterilerinizle her yerde bağlantı kurun.

Basit Yönetim Paneli

İçerikleri kolayca güncelleyebileceğiniz, yönetimi basitleştiren kullanıcı dostu bir yönetim paneli ile işinizi kolaylaştırıyoruz.

Kusursuz Optimizasyon

Hızlı yüklenen, performansı optimize edilmiş web siteleri ile ziyaretçilerinizi bekletmeden etkileşime geçin.

Üst Düzey Güvenlik Önlemleri

Verilerinizi korumak için en güncel güvenlik önlemlerini alarak web sitenizi güven altına alıyoruz.

SEO Uyumlu Web Sitesi

Arama motorları tarafından daha iyi indekslenmek ve bulunmak için SEO dostu stratejilerle web sitenizi optimize ediyoruz.

Blog Sistemi

İçerik pazarlaması için güçlü bir araç olan blog sistemi ile hedef kitlenizle etkileşimi artırın.

Çoklu Dil Desteği

Küresel bir kitleye hitap etmek için web sitenizi birden fazla dilde sunuyoruz.

Web Tasarım nasıl yapılır?

Web Tasarım Yolculuğu Nasıl İlerliyor?

Öncelikle markanızın kimliğini ve benzersiz yönlerini kavramak bu yolculuğun sağlıklı ilerlemesi açısından çok önemli. Markanız hangi sektöre hayat veriyor? Hangi ürünlerin satışını sağlıyor? Hangi hizmetleri veriyor? Marka değerleri neler? gibi soruların cevaplarını doğru analiz ederek dijitaldeki serginizi tasarlamak adına hayal ediyoruz. Bu hayali kurarken öncelikle sektörünüzün gereklilikleri ve sektörünüzle ilgilenen kitlenizin beklentileri bizim hareket planımız olarak yer alıyor. Markanızın öne çıkarılması gereken noktaları, rakiplerden ayrışmasını sağlayan farklı yönleri ve ürün/hizmet kalitesi web sitenizin tasarımını şekillendirecek detaylardır.

Markanızı en iyi şekilde hedef kitlenizin önüne çıkarmak adına içerik kalitesi yüksek metinlere ve görsellere ihtiyaç duyulur. Tabii ki bu bilgileri hangi alanlara ne şekilde yerleştireceğini bilmek başarılı bir web tasarım ajansı uzmanlığı gerektirir. Bir web sitesi karmaşıklıktan uzak, sade ve anlaşılır olmalıdır, tıpkı bir alışveriş merkezini gezer gibi hangi katta hangi mağazaların bulunduğunu tahmin edebilecek şekilde tasarlanır. Bu sayede site ziyaretçilerinin aksiyonları hayal kırıklığıyla sonuçlanmadan satın almaya yönlenir. Bu aşamada web tasarım haritası çıkarılır ve tüm alanların yerleşim planlaması sağlanır. Slider alanı, metin alanları, kategori yerleşimleri, alt kategori şeması, buton işlevleri vs. hesap edilerek en iyi sonuçlar doğuracak web sitesi kurgulanır.

Web sitenizin tasarım sürecine start verilen aşamadır. Bu aşamada tamamen sektörünüzü çağrıştıran ve kurumsal kimliğinizle eşleşen renk tonları seçilerek sizinde onayınız doğrultusunda tasarımda kullanılır. Bu sayede hem marka imajınızın dışına çıkmadan hem de hedef kitlenizin yabancılık çekmeden dolaşabileceği bir web tasarıma imza atılır. Markanızın pazarlamasını sağlayabileceğiniz tüm veriler tasarımda bulunur, eksiksiz bir biçimde ürün/hizmet lansmanınızı gerçekleştirebilmeniz asıl hedefimizdir. Web siteniz google arama motorunda üst sıralarda görünmesi ve kitlenize hızlıca erişebilmesi adına kullanıcı deneyimi yüksek şekilde tasarlanır.

Web site 7/24 atan bir kalp gibi hiç durmadan hizmet vermeye ve misafir ağırlamaya devam etmektedir. Markanız için hazırlanan web sitesinde yer alan ürün ve hizmetler zaman içerisinde değişiklik gösterebilir veya güncelleme ihtiyacı doğabilir. Bu alanda uzmanlık sahibi olan bizler, sizin için daima hizmet vermeye devam edecek olsakta sizleri de şeffaf bir şekilde mağazanızın yönetimi konusunda bilgilendiririz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların kesintisiz hizmet alabilmeleri marka itibarınız ve kalite algınız için oldukça mühimdir. Bu nedenle bizlere ihtiyaç duymadan kendi güncellemelerinizi sağlayabileceğiniz, ürünlerinizi değiştirebileceğiniz ve içerik girebileceğiniz admin panelimizin eğitimini veriyoruz.

Web tasarım projesi tamamlandıktan sonra marka sahiplerinin onayına sunulur ve onay alındıktan sonra google arama motorlarında yayına alınır. Hedef kitlenizin erişimine sunulan web siteniz site ziyaretçilerine açık hale getirilir. Dijitaldeki en önemli varlığınız ve markanızın ticari başarı elde edebileceği en değerli pazarlama mecrası artık halihazır bir biçimde sergilenir. Maksimum seviyede hızlı aksiyon alan, kusursuz çalışan ve tüm ekranlara göre şekillenebilen (responsive) web tasarım sahibi olmak için bizlerle iş birliği içerisine girebilirsiniz.

Web sitemiz markamıza teslim ettikten sonra Google arama motorlarının tarama süreçleri öncesi gerekli teknik ayarlarının kontrollerinin sağlanması işleyiş aksiyonlarını hazırlıyoruz. Böylelikle eksik veya hatalı olabilecek iç bağlantılardaki tüm hataların tespit ediyoruz.

Web Tasarım ile

Dijital dünyada yenilikçi ve göz alıcı çözümler sunuyoruz.

Dijital dünyada sürdürülebilir bir marka olmak için kullanıcı dostu ve fark oluşturan web sitelerine ihtiyaç var. Modern web tasarım trendlerini, en güncel teknolojik alt yapımız ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Hızlı ve Uyumlu

Hızlı ve Uyumlu

Teknik optimizasyonlarımız ve gelişmiş sunucularımız sayesinde hızla çalışan internet sitelerimiz Bilgisayar, Tablet, Televizyon ve TV gibi tüm ekranlarla uyumlu responsive yapıda çalışıyor.

Geliştirilebilir

Geliştirilebilir

Hızla değişen piyasa koşulları ve müşteri alışkanlıklarına uyum sağlayabileceğiniz, tasarımdan içeriğe kolay geliştirilebilen ve A/B testlerine uyumlu dünyanın en popüler alt yapısını kullanıyoruz.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı Dostu

Kullanıcılarınızın aradıkları ürün ve hizmetlere kolayca ulaşarak aksiyon alabileceği ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularına yanıt bulabilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz.

Google Uyumlu

Google Uyumlu

Arama motorlarının kolaylıkla tarayabileceği dünyanın en çok kullanılan alt yapısı.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Kullanıcılarınızın tamamını memnun edecek %100 uyumlu bir tasarım.

Hosting & Sunucu

Linux sunucularımızda hosting ve e-mail hizmeti sağlıyoruz.

Danışmanlık

İşletmenizin dijital varlığı için fikir ve yaklaşımlar üretiyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin arama motorlarında daima üst sıralarda yer alsın.

Logo Tasarım

Web Sitenizi yaparken size özel logo tasarım

Günümüz teknolojisini ve yaşam koşullarını göz önünde bulundurduğunuzda web sitesi arama hacimlerinin hayatımızın her noktasında olduğunu söyleyebiliriz. Gelişmekte olan dünyaya uyum sağlamak ve kitlenizi bu uyumla bağdaştırmakta müşteri kazanımınız için oldukça önemlidir. Kreatif bir web site tasarımı ise bu işin çekirdeği olmakla birlikte, sizin bu kitleye ulaşabilmenize fayda sağlayacak en işlevsel anahtardır.

Dijital 26 web tasarım

👋 Projeniz İçin Hemen Teklif Alın Web TasarımWeb GeliştirmeWordPress

Aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlamak için buradayız.


Sürükle