Skip links

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya

Sosyal medya, modern iş dünyasında başarılı bir varlık için kritik bir unsur haline geldi. Biz, Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri ile işletmenizi dijital arenada öne çıkarmak, etkileşimi artırmak ve rakiplerinizden sıyrılmak için buradayız!

Rakip Analizi

Rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini analiz ediyor, sektördeki trendleri takip ediyoruz. Bu sayede, stratejilerimizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyoruz.

Hesap Oluşturma ve Yönetimi

Sosyal medya platformlarından işletme hesaplarına, size özel hesaplar oluşturuyor ve etkili bir şekilde yönetiyoruz. Müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmak ve markanızı en iyi şekilde temsil etmek için hesaplarınızı aktif bir şekilde yönetiyoruz.

Dijital Pazarlama

Hedef kitlenizin dikkatini çekmek, etkileşimi artırmak ve potansiyel müşterileri çekmek için özelleştirilmiş dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz. İhtiyacınıza uygun dijital pazarlama kampanyaları ile markanızın online görünürlüğünü artırıyoruz.

Aylık Raporlama:

Yaptığımız çalışmaların etkisini ölçmek için düzenli olarak aylık raporlar sunuyoruz. Bu raporlar, gerçek zamanlı verilerle stratejilerimizi sürekli olarak optimize etmemize olanak tanır.

Web Sitesi Tasarımı ve Optimizasyonu

Modern, kullanıcı dostu ve işlevsel web siteleri tasarlıyoruz. Ayrıca, mevcut web sitenizi optimize ederek arama motorlarında daha üst sıralara çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Görsel Tasarım

Markanızın kişiliğini yansıtan özgün ve etkileyici görsel tasarımlar yapıyoruz. Logolar, afişler, broşürler ve diğer tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Reklam Yönetimi ve Web Reklamları

Sosyal medya reklam kampanyaları, Google Ads ve diğer dijital reklam platformları üzerinden hedef kitlenize ulaşmak için stratejik reklam yönetimi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Sosyal medya, modern iş dünyasında başarılı bir varlık için önemli bir anahtar haline geldi. Sizi dinleyen, etkileşim kuran ve markanızın hikayesini paylaşan bir kitle oluşturmak, rekabetçi bir avantaj sağlar. İşte bu noktada, Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri olarak biz devreye giriyoruz.

Rakip Analizi

Hesap Oluşturma

Hesap Yönetimi

Dijital Pazarlama

Web Sitesi Tasarımı

Web Site Optimizasyonu

Fotoğraf ve Video Düzenleme

Görsel Tasarım

Görsel Paylaşım

Reklam Yönetimi

Web Reklamları

Aylık Raporlama

Sosyal medya danışmanlığı, kısıtlı bilgi ve argümanla, markanız veya şirketiniz hakkında sosyal medya üzerinde algı yönetimi yaparak size maksimum sempati kazandıran hizmetlerdir.

Görev aldığı kurumun sosyal medya hesaplarını oluşturur ve yönetir. Sosyal medyada reklam ve pazarlama stratejileri oluşturur ve takibini yapar. Kuruma ait özel kampanya, etkinlik, anket ve bilgileri oluşturur ve duyurur. Yapılan her bir anket ve etkinliğin etkileşim raporunu kaydeder. Sosyal medyadaki insanlarla kurum arasında bir güven bağının oluşmasını sağlayarak sadakati güçlendirir. Sosyal ağlardaki görsel tasarımları yönetir ve yönlendirir. Reklam ve kampanyalara ait geri dönütleri alarak firmaya bildirir. Bu sayede firma, kampanya ve anketlerin müşteri üzerindeki reaksiyonunu görmüş olur. Hedefi sosyal medya hesaplarındaki hayran/ üye sayısını ve etkileşimi arttırmaktır. Dolaylı yoldan bir çeşit satış danışmanı rolü üstlenir. Hedefi firmanın ürün ve hizmetlerindeki satışı arttırmaktır. Markanın sürekli olarak güncel kalmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin gözünün olduğu hissedilen marka, daha fazla talep görür. Sosyal medyayı kullanan 2 milyarı aşkın insanın mümkün olan çoğunluğunu etkileyerek firmanıza çekmeye çalışır.

Sosyal Medya Danışmanlığı fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatlarımızı sayfamızdan,

Teklif Formunu
Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

dijital26
Sürükle