Skip links

Sosyal Medya Yönetimi

45%

Marka İzleme

Markanızı izleyerek gelişmesini takip edip ona göre staretejilerimizi geliştiriyoruz.

65%

Sosyal Medya Yarışmalar

Sosyal medya hesaplarınız için yarışmalar düzenliyoruz, bu yarışmalar sonucunda marka bilinirliğinizi etkileşim ve beğenilerinizi zirveye çıkarıyoruz.

85%

Marka İtibarı Yükseltme

Marka itibarınızı yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

90%

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetimini gerçekleştiriyoruz.

dijital26

Geri Dönüşümler

Sosyal medya kullanım oranlarına göre en çok geri dönüş alabileceğiniz sosyal medya reklam kanalları yandaki gibidir. Profesyonel bir kampa yönetimi ile istediğiniz geri dönüşümlerini alarak kazancınızı arttırabilir, işletmenizi sosyal medya platformları aracılığıyla destekleyip büyütebilirsiniz.

Facebook Reklamları

Instagram Reklamları

Youtube Reklamları

Twitter Reklamları

Bir paket seçin.

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Küçük İşletmeler

Ay plan

$80

Dijital 26

Kurumsal İşletmeler

Ay plan

$100

Dijital 26

Profesyonel İşletmeler

Ay plan

$150

Dijital 26

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz

Sosyal medya yönetimi, günümüzde işletmeler için kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geldi.
Sosyal medya platformları, markanızı milyonlarca kullanıcıya tanıtmanızı, onlarla iletişim kurmanızı ve sadık müşteriler oluşturmanızı sağlar. Ancak bu platformlarda başarılı olmak için doğru stratejileri belirlemek ve uygulamak gerekir. İşte, sosyal medya yönetimi hakkında merak edilenler ve ipuçları.

Sosyal medya yönetimi, markanızın sosyal medya platformlarında etkili bir şekilde var olmasını sağlayan bir süreçtir. Bu süreçte, hedef kitlenize uygun içerikler oluşturmak, paylaşım planlaması yapmak, takipçilerle etkileşim kurmak ve performansı analiz etmek gibi stratejiler uygulanır. Sosyal medya yönetimi, markanızın bilinirliğini, itibarını ve satışlarını artırmak için önemli bir fırsattır.

Hizmete başlayabilmek için ilk olarak Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarınızın, her platformda özenli bir şekilde açılması ve paylaşıma hazır hale gelecek şekilde düzenlenmesi sağlanacaktır. Sonrasında ise;

 • Profil ve kapak görsellerinin özgün ve dikkat çekici bir şekilde hedef kitlenize uygun tasarlanması,
 • Biyografi, telefon, web sitesi, telefon numarası gibi bilgilerin düzenlenmesi,
 • Hedef kitle analizlerin yapılması (Yaş, Lokasyon, Cinsiyet, İlgi Alanları),
 • Sponsorlu paylaşımlar için hedef kitlenize uygun kampanyaların oluşturulması,
 • Gerekli reklam pixel kodlarının yerleştirilmesi,
 • Markanıza özgün yaratıcı ve dikkat çekici profesyonel özgün metin ve tasarımların oluşturulması,
 • Resmi tatiller, bayramlar ve özel günlere özel tasarım ve metinler,
 • Satışlarınızı doğrudan direkt olarak artıracak içerikler,
 • Yarışmalar ve etkinliklerin düzenlemesi,
 • Hazırlanan içeriklerin en çok etkileşime ulaşabileceği zamanda paylaşılması,
 • Yorum moderasyonunun sağlanması,
 • Aralıklı dönemlerde raporlamaların ve rakip analizlerinin yapılması,
 • Doğal takipçi için özel stratejilerinin belirlenmesi,

Ülkemizde olduğu gibi dünyanın pek çok yerinde de sosyal medya stratejisi ve yönetimi işlemleri bu işin uzmanları tarafından yapılmaktadır. Çünkü profesyonel bir sosyal medya yönetimi ekip işidir.

Türkiye 2019 yılının açıklanan verilerine göre, 82 milyon nüfüsa sahip ülkemizde aktif 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Sosyal medya kullanıcıları, günün ortalama 2 saat 48 dakikasını sosyal medyada dolaşarak, 2 saat 44 dakikalarını video yayınlarını izleyerek ve 1 saat 22 dakikalarını YouTube üzerinden müzik dinleyerek geçirirler.

Eğer sosyal medya hesapları olarak hem standart kullanım, hem de YouTube gibi video paylaşım platformlarında aktif olur sponsorlu reklamlar verirseniz, 52 milyon insanın sadece hedef kitlenize özel reklamlarınız ve, paylaşımlarınızla hizmetlerinizi duyurmanız, ürünlerinizi duyurmanız ve marka itibarınızı arttırmanız mümkün olacaktır.

Sosyal medya yönetimi, markanızın dijital dünyada başarılı olması için önemli bir süreçtir. Bu süreçte, aşağıdaki noktalara ve önerilere dikkat ederek, daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

- Sosyal medya yönetimi, sürekli güncellenen ve gelişen bir süreçtir. Değişen trendlere, teknolojiye ve kullanıcı davranışlarına uyum sağlayarak, stratejilerinizi güncel tutun.
- Sosyal medya yönetimi, sadece içerik paylaşmak değil, aynı zamanda takipçilerle ilişki kurmak anlamına gelir. Takipçilerinizle samimi, dürüst ve saygılı bir iletişim kurun. Onların geri bildirimlerini dikkate alın ve sorunlarını çözmek için çaba gösterin.
- Sosyal medya yönetimi, yaratıcılık gerektiren bir süreçtir. Monoton ve sıkıcı içeriklerden kaçının. Farklı içerik türleri ve formatları kullanarak, takipçilerinizi şaşırtın ve eğlendirin. Canlı yayınlar, hikayeler, anketler, yarışmalar, infografikler gibi çeşitli içeriklerle, sosyal medya hesaplarınızı renklendirin.
- Sosyal medya yönetimi, iş birlikleri yapmaya açık bir süreçtir. Markanız için uygun olan etkileyici kişilerle, diğer markalarla veya kuruluşlarla iş birlikleri yaparak, ürün veya hizmetlerinizi daha gen

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları belirlenirken en önemli nokta, bulunduğunuz sektör etkenidir. Rekabetin yüksek olduğu, hizmetlerin her zaman daha spesifik olacağı bir sektörde, fiyatın artması normal karşılanmalıdır. Günlük kaç adet, hangi zaman aralıklarında ve ne tarzda içeriklerin yayınlanacağı, kısacası yayınlanacak içerik planlaması ve iş yükü fiyatı etkileyen unsurlardandır. Çok fazla içerik yayınlanması demek, daha fazla iş yükü anlamına gelecektir. Son olarak alacağınız hizmetin kaliteli bir şekilde sizlere sunulması da, her zaman fiyatın doğru orantılı bir şekilde yükselmesine sebep olacaktır.

AdanaAdıyamanAfyonkarahisaAğrıAksaray
AmasyaAnkaraAntalyaArdahanArtvin
AydınBalıkesirBartınBatmanBayburt
BilecikBingölBitlisBoluBurdur
BursaÇanakkaleÇankırıÇorumDenizli
DiyarbakırDüzceEdirneElazığErzincan
ErzurumEskişehirGaziantepGiresunGümüşhane
HakkariHatayIğdırIspartaİstanbul
İzmir KahramanmaraşKarabükKaramanKars
KastamonuKayseriKırıkkaleKırklareliKırşehir
KilisKocaeli KonyaKütahyaMalatya
ManisaMardinMersinMuğlaMuş
NevşehirNiğdeOrduOsmaniyeRize
SakaryaSamsunSiirtSinopSivas
ŞanlıurfaŞırnakTekirdağTokatTrabzon
TunceliUşakVanYalovaYozgat
Zonguldak  
Sürükle