Skip links

Hizmetlerimiz

Geleceğinize dijital bir dokunuş eklemeye hazırız!

Neler Yapıyoruz?

Web Tasarom, Grafik tasarım, Sosyal Medya Yönetim Hizmetleri veriyoruz ve en iyi yazılım teknolojilerini kullanıyoruz “çünkü” artık teknolojiye yer vermeyen markaların rakiplerinden sıyrılamayacağını biliyoruz!Çağın hep ilerisinde durmaya çalışıyoruz “çünkü” sizi bir adım öteye taşımak için biz hep önden gitmeyi seviyoruz! Web tasarımında kreatif bir duruş sergiliyoruz “çünkü” ‘tıklanmanızı’ önemsiyoruz!

Web Tasarım

Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekleri tüm cihazlarla uyumlu, hızlı çalışan değerlerinizi en iyi şekilde yansıtan harika siteler tasarlıyoruz!

Website Tasarım Bilgi Al
123 thumbs up

Dönüşüm Optimizasyonu

Ziyaretçilerinizi analiz ediyor, dönüşüm yapmalarını engelleyen bariyerleri ortadan kaldırıyoruz, onları motive eden şeyleri geliştirerek dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz!

Bilgi Alın
Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi

Markanızı Ücretli Arama Reklamları Google Ads hizmetimizle müşterilerinizin görmek istediği yere getiriyoruz.

Google Ads Bilgi Al
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo tasarımı kalitesi firmanızın müşteri gözünde kalitesini belirler. Göz alıcı ve dikkat çekici kartvizit, broşür ve logo tasarımı yapmaktayız. Kurumsal kimlik tasarımı bir firmanın prestijini ve güvenilirliğini gösteren önemli göstergelerdendir. Kurumsal kimlik adı üzerinde bir şirketin ne kadar kurusal ve güvenilir olduğunu gösterir. Özenli hazırlanmış, logo, antetli, kağıt, zarf gibi malzemeler firmanız için önemlidir.

Bilgi Alın
Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

Ürün ve hizmetlerinizi Google’da arayan müşterilerin karşısına organik aramalarda en üst sıralarda çıkabilmeniz için gerekli site içi, site dışı optimizasyonları yapıyoruz!

Seo Bilgi Al
Size Özel
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarının gücünü kullanarak, markaların hedef kitleleriyle bağlantı kurmalarına yardımcı oluyoruz. Profesyonelce yönetilen sosyal medya hesapları, markaların etkileşimi artırmasına ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmasına yardımcı olur.

Bilgi Alın
Dijitla26.com.tr'de

3 Adımda Teklif Süreci: Planlama, Tasarım, Teslimat!

Dijital26.com.tr olarak sizlere özel web tasarım hizmeti sunuyoruz. Teklif almak için basit bir adım atın! Hemen teklif formumuzu doldurun, ihtiyaçlarınızı belirtin, ve size özel bir teklif alın. Hızlı, kolay, ve size özel web tasarımı için formu doldurun, hayalinizdeki web sitesine bir adım daha yaklaşın!

Hizmetlerimiz

İhtiyaç Analizi ve Planlama

Müşteriyle ihtiyaçları ve hedefleri belirlenir. Proje planı yapılır ve müşteriden onay alınır.

Görsel Tasarım ve Geliştirme

Tasarım önerileri sunulur, müşteri geri bildirimde bulunur. Onaylanan tasarım temelinde proje geliştirilir.

Teslimat ve Destek

Proje tamamlandıktan sonra müşteriye teslim edilir. Eğitim ve destek sağlanarak müşteri memnuniyeti korunur.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.